Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
17.3.2018, 13:00
Ylöjärven liikuntakeskus
SBT PaPo
v
Urho
Ylöjärven liikuntakeskus
Edustus

Ylöjärven liikuntakeskus

Paikan osoite

Elotie 14
33470 Ylöjärvi

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
17.3.2018, 11:00
Ylöjärven liikuntakeskus
MultiAnts
v
SBT PaPo
Ylöjärven liikuntakeskus
Edustus

Ylöjärven liikuntakeskus

Paikan osoite

Elotie 14
33470 Ylöjärvi

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
24.2.2018, 14:00
Tamppi Areena
SBT PaPo
v
Ikhtys-Jkl
Tamppi Areena
Edustus

Tamppi Areena

Paikan osoite

Korkeakoulunkatu 12
33720 Tampere

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
24.2.2018, 12:00
Tamppi Areena
Kikka-74
v
SBT PaPo
Tamppi Areena
Edustus

Tamppi Areena

Paikan osoite

Korkeakoulunkatu 12
33720 Tampere

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
3.2.2018, 13:00
Spiral-halli Tampere
SBT PaPo
v
KaDy
Spiral-halli Tampere
Edustus

Spiral-halli Tampere

Paikan osoite

Juvankatu 16
33710 Tampere

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
3.2.2018, 11:00
Spiral-halli Tampere
EPa
v
SBT PaPo
Spiral-halli Tampere
Edustus

Spiral-halli Tampere

Paikan osoite

Juvankatu 16
33710 Tampere

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
13.1.2018, 12:00
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
SBT PaPo
v
O2-Jyväskylä Akatemia
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
Edustus

Mäntykallion koulu Jämsänkoski

Paikan osoite

Koivutie 28
42300 Jämsänkoski

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
13.1.2018, 10:00
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
SBT PaPo
v
Kikka-74
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
Edustus

Mäntykallion koulu Jämsänkoski

Paikan osoite

Koivutie 28
42300 Jämsänkoski

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
16.12.2017, 13:00
Parkanon urheilutalo
DTT
v
SBT PaPo
Parkanon urheilutalo
Edustus

Parkanon urheilutalo

Paikan osoite

Niementie 10
39700 Parkano

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
16.12.2017, 10:00
Parkanon urheilutalo
SBT PaPo
v
SR IV
Parkanon urheilutalo
Edustus

Parkanon urheilutalo

Paikan osoite

Niementie 10
39700 Parkano

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
26.11.2017, 14:00
Tenniskeskus Tampere
KaDy
v
SBT PaPo
Tenniskeskus Tampere
Edustus

Tenniskeskus Tampere

Paikan osoite

Toimelankatu 8
33560 Tampere

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
26.11.2017, 11:00
Tenniskeskus Tampere
SBT PaPo
v
EPa
Tenniskeskus Tampere
Edustus

Tenniskeskus Tampere

Paikan osoite

Toimelankatu 8
33560 Tampere

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
4.11.2017, 17:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Urho
v
SBT PaPo
Ylöjärven liikuntakeskus
Edustus

Ylöjärven liikuntakeskus

Paikan osoite

Elotie 14
33470 Ylöjärvi

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
4.11.2017, 15:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Ikhtys-Jkl
v
SBT PaPo
Ylöjärven liikuntakeskus
Edustus

Ylöjärven liikuntakeskus

Paikan osoite

Elotie 14
33470 Ylöjärvi

Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
14.10.2017, 13:00
Parkanon urheilutalo
SBT PaPo
3 - 1
DTT
Parkanon urheilutalo
Edustus
Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
14.10.2017, 10:00
Parkanon urheilutalo
SR IV
2 - 3
SBT PaPo
Parkanon urheilutalo
Edustus
Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
1.10.2017, 19:00
Uuraisten koulukeskus
SBT PaPo
3 - 4
MultiAnts
Uuraisten koulukeskus
Edustus
Placeholder
Edustus
Miesten 3-divisioona M3DIV SS 
1.10.2017, 17:00
Uuraisten koulukeskus
O2-Jyväskylä Akatemia
5 - 2
SBT PaPo
Uuraisten koulukeskus
Edustus
Placeholder
Miehet II
Miesten 6-divisioona 
9.4.2017, 13:00
Raholan lk
SBT PaPo
v
LePo
Raholan lk
Miehet II

Raholan lk

Paikan osoite

Teerivuorenkatu 2
33300 Tampere

Placeholder
Miehet II
Miesten 6-divisioona 
9.4.2017, 11:00
Raholan lk
YPA III
v
SBT PaPo
Raholan lk
Miehet II

Raholan lk

Paikan osoite

Teerivuorenkatu 2
33300 Tampere

Placeholder
C2-pojat
C1-pojat PC1-SS 
11.12.2016, 14:00
Ylöjärven liikuntakeskus
SBT PaPo
5 - 3
Nokian KrP
Ylöjärven liikuntakeskus
C2-pojat
Placeholder
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
11.12.2016, 14:00
Parkanon urheilutalo
SBT PaPo
2 - 7
LFT haastaja
Parkanon urheilutalo
E2-pojat
C2-pojat
C1-pojat PC1-SS 
11.12.2016, 12:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Pirkat
3 - 4
SBT PaPo
Ylöjärven liikuntakeskus
C2-pojat
Placeholder
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
11.12.2016, 11:00
Parkanon urheilutalo
PirPi Blue
12 - 5
SBT PaPo
Parkanon urheilutalo
E2-pojat
Placeholder
D2-pojat
D1-pojat D1-POJAT SS 
4.12.2016, 15:00
Elmola
SBT PaPo
2 - 9
SB Naantali White
Elmola
D2-pojat
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
4.12.2016, 13:00
Palmu Areena
SBT PaPo
6 - 15
RSS Panthers
Palmu Areena
E2-pojat
Placeholder
D2-pojat
D1-pojat D1-POJAT SS 
4.12.2016, 12:00
Elmola
Karhut
4 - 8
SBT PaPo
Elmola
D2-pojat
Placeholder
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
4.12.2016, 11:00
Palmu Areena
TFT
1 - 8
SBT PaPo
Palmu Areena
E2-pojat
Placeholder
C2-pojat
C1-pojat PC1-SS 
3.12.2016, 14:00
Spiral-halli Tampere
Pirkat Blue
4 - 7
SBT PaPo
Spiral-halli Tampere
C2-pojat
Placeholder
C2-pojat
C1-pojat PC1-SS 
3.12.2016, 11:00
Spiral-halli Tampere
SBT PaPo
3 - 6
RoPo
Spiral-halli Tampere
C2-pojat
Placeholder
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
20.11.2016, 16:00
Oriveden liikuntahalli
PirPi Blue
9 - 7
SBT PaPo
Oriveden liikuntahalli
E2-pojat
Placeholder
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
20.11.2016, 14:00
Oriveden liikuntahalli
SBT PaPo
4 - 12
Ilves Black
Oriveden liikuntahalli
E2-pojat
Placeholder
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
6.11.2016, 14:00
Uuraisten koulukeskus
SBT PaPo
1 - 14
SC Läsimäki
Uuraisten koulukeskus
E2-pojat
E2-pojat
E1-pojat E1-POJAT SS 
6.11.2016, 12:00
Uuraisten koulukeskus
O2-JKL
13 - 1
SBT PaPo
Uuraisten koulukeskus
E2-pojat